Hakkımızda

2009 yılında kurulan TANI Sigorta, tüm kişisel ve iş sigortaları ihtiyaçlarınız için size hizmet veren bir sigorta acentesidir. Aracınızı, evinizi, sağlığınızı, işinizi ve geleceğinizi sigorta altına alabileceğiniz tüm hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize derinden bağlıyız ve tüm müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı her geçen gün artırarak sürdürüyoruz.

TANI Sigorta “En iyi hizmet, En düşük maliyet” prensibiyle, sürdürülebilir başarısına devam etmektedir.
Sigorta Danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarında, müşterilerin maksimum memnuniyet ve menfaatlerini ön planda tutmaktadır.
Sigorta danışmanlığını ve çözüm ortaklığını üstlendiği kişi ve kurumlara; hizmet geliştirme aşamasında düzenli olarak ve zamanında kapsamlı bilgi sağlamaktadır.

Her hangi bir hasar anında oluşabilecek özel durumlarda müşteri mağduriyetlerini kısa zamanda çözüme ulaştırmak önceliğimizdir. Sigorta sektöründe yapmış olduğumuz her işte dürüstlük ve şeffaflık olmazsa olmazımızdır.
Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine vermiş olduğu hizmetten güç alarak her geçen gün büyümek için çalışmalarına devam etmektedir.
TANI Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine profosyonel hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdüren ve sigorta şirketleri ile sağlam ilişkiler kurarak her müşterimizi güler yüz ile şirketimizden ayrılmasını sağlamaktayız.

Open chat